Torba skórzana FOREVER

Data: 19.03.2020 – Realizacja zakończona

Dzień dobry,

Chciałem zapytać, czy istnieje możliwość uszycia torbo-plecaka biznesowego oraz jaki ewentualnie byłby tego koszt?
W załączniku przesyłam kilka zdjęć, o co chodzi. Chciałbym zastosować tylko inne uchwyty, ogólnie w niektórych walizkach stosowane są rączki, które nieużywane są płaskie. Jest to prost mechanizm. Skóra jest wszyta, natomiast jeden element nie jest sztywno przyszyty, ale ma np. 2 cm ruchu w linii, dlatego przy podważeniu palcami po prostu się wysuwa, tworząc rączkę. Jeśli nie będą wiedzieli Państwo, o co chodzi, poszukam zdjęć, ale jest to powszechnie stosowane rozwiązanie.

Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

Torby raportówki, męskie dla Polskiej Marki

Data: 02.05.2020. Przysłano do Redakcji Delegarza.

Witamy.  Chcielibyśmy zamówić projekt toreb męskich typu małe konduktorki / raportówki. Byłyby to torby, które mężczyzna mógłby zakładać do odzieży codziennej oraz eleganckie. Ich wykonanie nie powinno naruszać klasy AAA+. Oczekujemy najwyższej staranności oraz uwzględnienia pierwszo gatunkowej skóry bydlęcej, ewentualnie można uwzględnić świńską skórę naturalną. Grubość skóry poszczególnych raportówek, powinna wynosić 1,2-1,5 mm. Zależy nam również aby owe męskie raportówki skórzane były wodoodporne, zatem impregnacja skóry byłaby w tym miejscu wskazana.

Jako przykład, wodoodpornych fasonów, które najbardziej są zbliżone do naszych oczekiwań, jest oferta z torbami raportówkami męskimi od Belveder. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

torby raportówki męskie

Torebki damskie typu „chlebak”

Data.03.06.2020, Odebrano w spisie projektów.

Chcielibyśmy prosić o wykonanie torebek damskich ze skóry juchtowej – według naszego projektu. Torebka wyglądem przypomina myśliwski chlebak, ma fakturę surową szorstką, kolor jasny (jak na zdjęciach). Aktualnie posiadamy 3 projekty, które pragniemy zrealizować. Dostarczamy skórą juchtową we własnym zakresie. Jedyne co to pytamy o możliwość zastosowania klamer i zapięć marki Delegarza. Oczywiście prosimy o uwzględnienie ich w wycenie ostatecznej. Orientacyjne wielkości każdej torebki na poniższym zdjęciu to 25x18x11 cm. Długość pasa na ramię standardowo do 85cm. Chętnie zamówimy również poniższe torebki w innych kolorach skóry juchtowej o ile realizacja pierwszej partii będzie satysfakcjonująca. Jako, że już wcześniej korzystaliśmy z usług Firmy Delagarza – nie przewidujemy aby mogło być inaczej.


Elementy skórzane fotela

Data: 02.07.2020. W trakcie realizacji

krzesło z obiciami skórzanymi

Zwracam się z nietypowym zapytanie dotyczące możliwości nawiązania współpracy w zakresie produkcji elementów skórzanych do fotela. Jesteśmy firmą produkującą meble twarde i jeden z naszych odbiorców zwrócił się z pytaniem o możliwość wykonania fotela jak poniżej. W związku z tym poszukujemy dostawcy elementów skórzanych do tego projektu. Chodzi o wykonanie głównych elementów ze skóry naturalnej czyli luźnych poduch siedziska i oparcia jak również części tapicerowanych podłokietnika (w tym przypadku jest to tkanina bawełniana z lamówką ze skóry) w powtarzalnych seriach i ilościach 50-100 kompletów w zamówieniu. Istotą jest aby wykonanie/detale były dosyć precyzyjne jak to jest w wyrobach galanteryjnych. Załączam również rysunek liniowy oraz kilka zdjęć obszycia i krawędzi skóry jak ewentualnie miałoby to wyglądać.   Jeśli chodzi o materiały czyli skórę, nie jest sprecyzowane ani tłoczenie ani grubość, prawdopodobnie należałoby dobrać optymalną do szycia i wykonania lamówki skórę, kolor natomiast zbliżony do tego na wizualizacji. Jeśli pojawia się jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Skórzana torebka z frędzlami

Data: 04.08.20

torebka skórzana

Chciałabym odszyć torbę. Mogę podać jej wymiary i zrobić szczegółowe zdjęcia. Torba nie musi być identyczna bardziej chodzi mi o jej kształt, wielkość i frędzle. Co do paska mogę taki gdzieś zakupić. Jeżeli chodzi o dżety im większe podobieństwo tym lepiej ale nie będę się czepiała szczegółów. Przesyłam zdjęcie nerko- worka- torby. Proszę o widełki cenowe i czas oczekiwania.  Pozdrawiam serdecznie Anna Torebki Polski DAREX