Torba skórzana FOREVER

Data: 19.03.2020 – Realizacja zakończona

Dzień dobry,

Chciałem zapytać, czy istnieje możliwość uszycia torbo-plecaka biznesowego oraz jaki ewentualnie byłby tego koszt?
W załączniku przesyłam kilka zdjęć, o co chodzi. Chciałbym zastosować tylko inne uchwyty, ogólnie w niektórych walizkach stosowane są rączki, które nieużywane są płaskie. Jest to prost mechanizm. Skóra jest wszyta, natomiast jeden element nie jest sztywno przyszyty, ale ma np. 2 cm ruchu w linii, dlatego przy podważeniu palcami po prostu się wysuwa, tworząc rączkę. Jeśli nie będą wiedzieli Państwo, o co chodzi, poszukam zdjęć, ale jest to powszechnie stosowane rozwiązanie.

Czekam na odpowiedź z Państwa strony.

Torby raportówki, męskie dla Polskiej Marki

Data: 02.05.2020. Przysłano do Redakcji Delegarza.

Witamy.  Chcielibyśmy zamówić projekt toreb męskich typu małe konduktorki / raportówki. Byłyby to torby, które mężczyzna mógłby zakładać do odzieży codziennej oraz eleganckie. Ich wykonanie nie powinno naruszać klasy AAA+. Oczekujemy najwyższej staranności oraz uwzględnienia pierwszo gatunkowej skóry bydlęcej, ewentualnie można uwzględnić świńską skórę naturalną. Grubość skóry poszczególnych raportówek, powinna wynosić 1,2-1,5 mm. Zależy nam również aby owe męskie raportówki skórzane były wodoodporne, zatem impregnacja skóry byłaby w tym miejscu wskazana.

Jako przykład, wodoodpornych fasonów, które najbardziej są zbliżone do naszych oczekiwań, jest oferta z torbami raportówkami męskimi od Belveder. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

torby raportówki męskie

Torebki damskie typu „chlebak”

Data.03.06.2020, Odebrano w spisie projektów.

Chcielibyśmy prosić o wykonanie torebek damskich ze skóry juchtowej – według naszego projektu. Torebka wyglądem przypomina myśliwski chlebak, ma fakturę surową szorstką, kolor jasny (jak na zdjęciach). Aktualnie posiadamy 3 projekty, które pragniemy zrealizować. Dostarczamy skórą juchtową we własnym zakresie. Jedyne co to pytamy o możliwość zastosowania klamer i zapięć marki Delegarza. Oczywiście prosimy o uwzględnienie ich w wycenie ostatecznej. Orientacyjne wielkości każdej torebki na poniższym zdjęciu to 25x18x11 cm. Długość pasa na ramię standardowo do 85cm. Chętnie zamówimy również poniższe torebki w innych kolorach skóry juchtowej o ile realizacja pierwszej partii będzie satysfakcjonująca. Jako, że już wcześniej korzystaliśmy z usług Firmy Delagarza – nie przewidujemy aby mogło być inaczej.


Elementy skórzane fotela

Data: 02.07.2020. W trakcie realizacji

krzesło z obiciami skórzanymi

Zwracam się z nietypowym zapytanie dotyczące możliwości nawiązania współpracy w zakresie produkcji elementów skórzanych do fotela. Jesteśmy firmą produkującą meble twarde i jeden z naszych odbiorców zwrócił się z pytaniem o możliwość wykonania fotela jak poniżej. W związku z tym poszukujemy dostawcy elementów skórzanych do tego projektu. Chodzi o wykonanie głównych elementów ze skóry naturalnej czyli luźnych poduch siedziska i oparcia jak również części tapicerowanych podłokietnika (w tym przypadku jest to tkanina bawełniana z lamówką ze skóry) w powtarzalnych seriach i ilościach 50-100 kompletów w zamówieniu. Istotą jest aby wykonanie/detale były dosyć precyzyjne jak to jest w wyrobach galanteryjnych. Załączam również rysunek liniowy oraz kilka zdjęć obszycia i krawędzi skóry jak ewentualnie miałoby to wyglądać.   Jeśli chodzi o materiały czyli skórę, nie jest sprecyzowane ani tłoczenie ani grubość, prawdopodobnie należałoby dobrać optymalną do szycia i wykonania lamówki skórę, kolor natomiast zbliżony do tego na wizualizacji. Jeśli pojawia się jakiekolwiek pytania proszę o kontakt.

Skórzana torebka z frędzlami

Data: 04.08.20

torebka skórzana

Chciałabym odszyć torbę. Mogę podać jej wymiary i zrobić szczegółowe zdjęcia. Torba nie musi być identyczna bardziej chodzi mi o jej kształt, wielkość i frędzle. Co do paska mogę taki gdzieś zakupić. Jeżeli chodzi o dżety im większe podobieństwo tym lepiej ale nie będę się czepiała szczegółów. Przesyłam zdjęcie nerko- worka- torby. Proszę o widełki cenowe i czas oczekiwania.  Pozdrawiam serdecznie Anna Torebki Polski DAREX

Skórzane torby do pracy – zamówienie indywidualne dla Belveder

Data: 10.10.2020

skórzane torby na zamówienie

Projekt rozpoczęty przy współpracy z kwietnikami marki Belveder Polska. Miał na celu przeróbkę toreb skórzanych, polegających na wzmocnieniu konstrukcji aktualnej kolekcji „do pracy”. Nasi konstruktorzy pomogli dobrać odpowiednie nity stalowe, oraz elementy podszewki, tak aby projekty toreb były możliwie najlepiej dopasowane do warunków pracy polskiego mężczyzny. Torby Belveder dla pracowników sektora dydaktycznego oraz robotniczego miały wytrzymać udźwig do nawet 15KG, a przy tym ich skóra powinna nie podlegać szkodliwemu działaniu wilgoci, błota, czy deszczu.

Największym wyzwaniem była podszewka, która wraz z wytrzymałością na przetarcia, miała na celu spełniać też walory estetyczne. Wiemy, że wymagania klientów są w tej materii bardzo wysokie. Każdy pragnie otrzymać produkt na lata, ale jednocześnie wpasowując się w wysokie wymaganie estetyki. Dlatego zdecydowanie doradzamy w tym wypadku wykorzystać płótno wojskowe o splocie 600g/m2. Ciasny splot, odporny na rozerwania oraz tarcie, sprawia że ten rodzaj podszewki będzie niezawodnie wzmacniał konstrukcję toreb czy plecaków. Jednocześnie kolor szary, zielony, dobrze podkreśli brązowy kolor skóry zewnętrznej.

Owoce naszej współpracy opublikujemy już wkrótce.