skórzana torba

Odpowiednio dobrane dodatki potrafią zupełnie odmienić nasz wizerunek. Im bardziej eleganckie, tym lepiej jesteśmy oceniani przez świat. Wybierając w Warszawie galanterię warto postawić na tę szytą z naturalnej skóry, a jeśli dodatkowo wykonana jest ręcznie i przez mały zakład kaletniczy – mamy w reku wyrób niepowtarzalny, szyty niemal na miarę. Dlaczego tak ważne jest pochodzenie dodatku i gdzie można kupić tak wyjątkowe skórzane torby męskie hand made w Warszawie?

Polecamy nowe wyroby skórzane Delegarza!Napisz do nasPełen KatalogTanie skórzane torby w ofercie męskiej – Kup Teraz!

skórzane torby warszawaDlaczego chętnie wybieramy torby skórzane hand made?

  • dopasowanie do potrzeb użytkownika – możliwość indywidualnego rozplanowanie wnętrza a także wpływa na wielkość ogólną projektu
  • dobór koloru oraz faktury skóry naturalnej (brązowe, czarne, beżowe, popielate)
  • wybór gatunku skóry – bawole, kozia, cielęca, bydlęca – każdy rodzaj skóry różni się właściwościami, fakturą, oraz deną
  • indywidualne sygnowania, personalizacja, napisy, logotypy – to wszystko nanosimy w oparciu o dodatkową prośbę Klienta

Niepowtarzalne skórzane torby, gdzie kupić w Warszawie?

sklep warszawaJeśli masowo produkowane, takie same skórzane torby, paski czy portfele są dla Ciebie zbyt banalne, sięgnij po produkty stworzone przez kaletnika. Szyte są bez pośpiechu, starannie i fantastycznie wykończone. Świetnym przykładem oryginalnych i po mistrzowsku odszytych wyrobów są skórzane torby polskich marek, i projektantów z Warszawy. To firmy, których wizytówką są ręcznie szyte dodatki, z naturalnej skóry. Każdy z nich powstał w małym zakładzie rzemieślniczym, w Polsce. Dzięki wyjątkowej staranności i dbałości o każdy detal, wychodzące spod igły rzemieślników produkty są eleganckie, oryginalne i niepowtarzalne. Ogromnym atutem skórzanej torby szytej u kaletnika jest to, że każdy wyrób jest oryginalny, nieco różniący się od siebie drobiazgami. To zupełne przeciwieństwo masowych produkcji, gdzie czas jest ważniejszy niż dokładność i perfekcyjne wykonanie. Jeśli szukasz w Warszawie skórzanej torby czy innego dodatku, który pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych, koniecznie sprawdź sklepy naszych ulubionych producentów.

Wyjątkowość torby skórzanej handmade

wyjątkowe torbyJeśli chcemy mieć oryginalny i unikalny dodatek, warto postawić na skórzaną torbę handmade. Te wyroby tworzone są w małych zakładach rzemieślniczych w Warszawie i całej Polsce, z niezwykła starannością. Dzięki temu każdy model jest niepowtarzalny, nie ma dwóch w 100% takich samych modeli. Skórzana torba ęska handmade to po prostu szyte na specjalne zamówienie produkty, których nie ma nikt inny. Jeśli chcemy niepowtarzalnych, doskonałych jakościowo dodatków, warto postawić na te szyte ręcznie.

Skórzana, ręcznie szyta galanteria najlepiej podkreśla naszą wyjątkowość i styl. Eleganckie, po mistrzowsku wykonane dodatki znajdziecie w Warszawie lub online pod najlepszym adresem www.


Jeplecak skórzany męski warszawaśli nie torba to może plecak skórzany? – Nowość 2020

UWAGA! Spoiler. Kontakt z Redakcją

W kolejnym poście opublikujemy specjalny ranking plecaków skórzanych – dedykowanych mężczyznom. Panuję utworzyć specjalną listę, powiązaną z zapytaniami, jakie otrzymujemy od naszych klientów.
Często pytacie Państwo o możliwość przygotowanie konkretnego skórzanego plecaka pod wasze oczekiwania. Tym razem podzielę się z Wami najpopularniejszymi projektami. Więcej oczywiście w kolejnym poście.

Na zdjęciu po lewej: przykład plecaków męskich skórzanych, do kupienia na Brytyjka.pl.

 

 

 

 


Polecane aplikacje dla projektantów

firmy polecane

W pracy projektanta odzieży, galanterii, obuwia bardzo ważny jest dostęp do szybkich i wygodnych rozwiązań umożliwiających pracę w terenie. Mamy tu na myśli podróżne, pracę u klienta, czy na planie zdjęciowym. Komunikacja z zespołem, pracownikami oraz zleceniodawcami jest w takich momentach kluczowa. Dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z dobrodziejstw aplikacji dla projektantów oferowanych przez Google Play. Serdecznie polecamy wybrane rozwiązania tej Firmy zarówno młodym jak i doświadczonym pracownikom sektora fashion.